Mănăstirea Voroneț din Bucovina

Localitatea Gura Humorului, zona Voroneț, județul Suceava, Bucovina

Not Available
    Today's work schedule is not available
    • Monday

Open 24h

• Tuesday

• Wednesday

• Thursday

• Friday

• Saturday

• Sunday

• iulie 20, 2018 17:14 local time

Descriere

Mănăstirea Voroneț din Bucovina
    Ghid Turistic Suceava, BUCOVINA

Prezentare video Bucovina - Mănăstirea Voroneț din Bucovina - localitatea Gura Humorului, Bucovina. Voroneț - mănăstirea pictată din localitatea Gura Humorului. Mănăstirea pictată Voroneț din zona Humor, Bucovina.

LINK INFORMAȚII BUCOVINA >>

Informare: asistenta turistica specializata gratuita Bucovina - mobil infoturism 0741 405498 (info: itinerarii, obiective de interes, harta turistica, programe si circuite in desfasurare, tabere/excursii disponibile, evenimente turistice, traditii etc)

Suport turistic gratuit Bucovina: rezervarile se fac prin contactarea directa a administratorilor/proprietarilor de structuri turistice selectate calitativ din Bucovina

Ati accesat portalul turistic www.BucovinaCazare.ro - daca informatiile pe care le cititi acum va sunt utile, va rugam sa ne recomandati mai departe, dand LIKE si/sau SHARE. Multumim !

CAZARE BUCOVINA - oferte actualizate permanent = tarife stabilite direct de proprietari - tarife mici, fara comision gen BOOKING (fara comision perceput de la turisti sau proprietari) - CLICK AICI >>

Contact Detalii
    • Telefon